piątek, 6 grudnia 2013

SANTA'S CAR

To była moja najtrudniejsza sesja zdjęciowa. Środa. Wczesny ranek. Wsiadając w ten niesamowity samochód przed domem, nie byłam jeszcze świadoma tego, co czeka mnie niebawem.
Kilkadziesiąt minut później moim oczom ukazuje się ogromne lodowisko, a na samym jego środku auto, w którym przed chwilą siedziałam. Do kompletu piękna niebieska sukienka i kilkunastocentymetrowe szpilki, w których mam wejść... na sam środek lodowiska. Jakby tego było mało, ujemna temperatura na termometrze. Obeszło się bez siniaków i przeziębienia, chociaż łatwo nie było.
Sesja z portalem moto-opinie.com, mimo niesprzyjających warunków, okazała się wielką frajdą, a możliwość testowania na lodzie AUDI RS5, to zdecydowanie wisienka na torcie.
Od poprzedniej sesji z Adamem byłam przekonana, że nie ma dla mnie lepszego auta. Powoli zaczynam w to wątpić, a kolejne sesje z moto-opinie.com dopiero przede mną.

Krótki filmik z testu możecie obejrzeć klikając tutaj.

PS.
Jeśli Mikołaj jeździ AUDI RS5, z pewnością przed końcem dnia zdąży przybyć do wszystkich, którzy dziś nie otrzymali jeszcze prezentu ;)Pozdrawiam mikołajkowo,
Kasia.


fot. Waldemar FlorkowskiSerdeczne podziękowania dla Waldemara Florkowskiego, portalu moto-opinie.com oraz lodowiska Bombonierka w Łodzi za możliwość udziału w sesji zdjęciowej oraz testowaniu nowego AUDI RS5.


Stylizacja: SANTA'S CAR sukienka  |  TOP SECRET
szpilki  |  STRADIVARIUS
bransoletka  |  APART
kolczyki  | CATRINA
samochód  |  AUDI RS5 Cabriolet

1 komentarz:

  1. WoW,,,,swietna sesja!!!,cudnie wygladasz...:).....,a samochód...mmmm...marzenie.
    Pozdrawiam i zapraszam w wolnej chwili :D
    _________________________
    www.stylowo40.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za Wasze opinie. Są dla mnie bardzo cenne!